PRODUCENT - MASZYNY ROLNICZE - BLACHODACHÓWKA
+48 25 632 47 10

Witamy!

Firma „Igamet” powstała w 1946 roku i od początku działa w sektorze rolniczym. Siedziba oraz zakład produkcyjny firmy znajdują się w miejscowości Nowe Iganie ul. Siedlecka 36 w pobliżu miasta Siedlce. Położenie firmy przy drodze krajowej nr 2 na odcinku Warszawa – Siedlce ułatwia dotarcie do nas oraz bezproblemowy transport.

Igamet od początku działa w sektorze rolniczym. Początki działalności to proste maszyny rolnicze. Przez lata działalności oferta dla rolników rozszerzyła się i obecnie firma oferuje: rozrzutniki obornika jednoosiowe o ładowności 3t, 3,5t, 4,5t, 10t, 12t, 3-tonowy rozrzutnik do tuneli foliowych, rozrzutniki obornika typu tandem o ładowności 6t, 8t, 10t, rozrzutnik sadowniczy, mieszalniki pasz, wagi pod mieszalnik, rozdrabniacze bijakowe, przyczepy jednoosiowe z wywrotem o ładowności 3t, 6t.

W ofercie również znajdują się pokrycia dachowe: blachodachówki, blachy trapezowe i panelowe oraz orynnowanie i inne obróbki blacharskie. Wykonujemy obróbki blacharskie wg. projektu klienta.

Poszerzyliśmy nasza ofertę o automatyczne cięcie plazmowe.
Wycinamy elementy z blachy o grubości do 16 mm. Istnieje możliwość gięcia wyciętych detali. 

OFERUJEMY

rozrzutniki-obornika

ROZRZUTNIKI OBORNIKA

Maszyny rolnicze

przyczepy

PRZYCZEPY

Maszyny rolnicze

mieszalniki-pasz

MIESZALNIKI PASZ

Maszyny rolnicze

blachodachowka

POKRYCIA DACHOWE

Pokrycia dachowe

WŁASNY TRANSPORT

Posiadamy własny transport, dzięki czemu możemy dostarczać nasze produkty na terenie całego kraju.

rozrzutnik obornika