PRODUCENT - MASZYNY ROLNICZE - BLACHODACHÓWKA

Mieszalniki pasz

Mieszalnik pasz suchych

mieszalnik pasz suchych

Dane techniczne

  wysokość  3 m / 3,50 m
  szerokość  1,60 m
  pojemność  2 m/ 3,2 m3
  moc silnika  2,3 kW / 3,2 kW
  masa  360 kg / 420 kg

Rozdrabniacz bijakowy

rozbijacz bijakowy

Dane techniczne

  długość  700 mm
  szerokość  600 mm
  wysokość  875 mm
  moc silnika  11 kW / 15 kW
  wydajność  0,8 – 1,1 t/h
  masa  195 kg

Firma „Igamet” z Nowych Igań obok Siedlec to renomowany producent mieszalników pasz suchych oraz rozdrabniaczy bijakowych, który działa na rynku już ponad 70 lat. Nasze mieszalniki, ozdrabniacze, przyczepy i rozrzutniki obornika spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

We wszystkich naszych działaniach koncentrujemy się na wykonywaniu naszej pracy w najbardziej profesjonalny sposób. Zwłaszcza podczas procesu budowy maszyn, staramy się zapewnić odpowiednią jakość każdego szczegółu w naszych mieszalnikach pasz suchych i rozdrabniaczach bijakowych.

Dysponujemy profesjonalną infrastrukturą techniczną i wykwalifikowanym personelem, aby zagwarantować, że nasze usługi są świadczone kompleksowo i profesjonalnie. Każda nasza maszyna jest przed dopuszczeniem do sprzedaży testowana, aby zlokalizować i wyeliminować ewentualne usterki. Nasza praca jest tak skuteczna, że praktycznie udało nam się wyeliminować reklamacje. Nasi pracownicy zawsze starają się znaleźć najlepsze odpowiedzi na pytania naszych klientów i zapewniają im unikalne rozwiązania.

W naszej szerokiej gamie maszyn znajdziemy urządzenia do przygotowywania pasz o mocy silnika 2,3 kW /3,2 kW i pojemności 2 m3 / 3,2 m3. W naszej ofercie znajdują się też rozdrabniacze bijakowe o wydajności 0,8 – 1,1 t/h i mocy silnika 11 kW/15 kW. Stałe badania pozwalają nam tworzyć unikalne maszyny dostosowane do specyficznych potrzeb klienta. Znajomość potrzeb rolniczych jest gwarancją, że będziemy w stanie znaleźć odpowiednich partnerów i zapewnić profesjonalną pomoc w wyborze ekonomicznego sprzętu i maszyn do produkcji rolnej.

Wychodząc naprzeciw potrzeb naszych klientów oferujemy jednoczenie wsparcie techniczne. Nasz serwis zapewnia dostęp do oryginalnych części wymiennych i fachowców o kompleksowej wiedzy. Zapewniamy też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zdajemy sobie sprawę, że często transport takich maszyn może być wyzwaniem. Z tego względu posiadamy własny transport i mamy możliwość dostarczania naszych produktów na terenie całego kraju.