PRODUCENT - MASZYNY ROLNICZE - BLACHODACHÓWKA

Pokrycia dachowe i panelowe

BLACHODACHÓWKI, BLACHY TRAPEZOWE I BLACHY PANELOWE

blachy panelowe
blachy trapezowe

Dostępna duża ilość kolorów:

Systemy dachowe składają się z różnego rodzaju pokryć dachowych połączonych ze sobą w celu zapewnienia nam ochrony przed warunkami atmosferycznymi i przedłużenia trwałości budynków. To one zapewniają ochronę przed słońcem, deszczem, śniegiem i innymi warunkami atmosferycznymi. Pokazuje to, jak ważnym elementem każdej budowy są pokrycia dachowe. W firmie „Igamet” doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i zawsze stawiamy na rozwiązania najwyższej jakości.

Pokrycia dachowe mogą się różnić w zależności od kształtu dachu, położenia budynku oraz tego, czy dana konstrukcja jest przeznaczona do użytku mieszkalnego czy komercyjnego. W naszej ofercie znajdują się blachodachówki, blachy trapezowe, a także blachy panelowe. Nasze materiały występują w różnorakich kolorach, każdy więc znajdzie rozwiązanie pasujące do stylu budynku, gustu oraz potrzeb.

Metalowe pokrycia dachowe są jednymi z najczęściej stosowanych ze względu na to, że są one niezwykle trwałe i uniwersalne. Metalowe dachy są powszechnie stosowane na dachach płaskich, ale mogą być również stosowane na dachach o skoku 3:12 lub większym. Jeśli są stosowane na płaskich dachach, zwykle są lutowane lub spawane, podczas, gdy na dachach spadzistych są mocowane za pomocą gwoździ lub śrub tego samego metalu.

Metalowe pokrycia dachowe obejmują ocynkowane żelazo, miedź, aluminium i płytę terne (stal pokryta ołowiem i cyną). W zależności od kształtu dachu i naszych oczekiwań najlepiej jest wybrać inny rodzaj pokrycia. Blachy faliste są zazwyczaj tworzone w ten sposób, aleby jak najlepiej reagować na zmiany termiczne.

Dodatkowo oprócz pokrycia dachu w Igamet można zakupić obróbki blacharskie, które są integralną częścią każdego dobrze wykonanego systemu dachowego. Oferujemy parapety, gąsiory, wiatrownice, śniegołapy, koronki, pasy narynnowe i podrynnowe, koryta i wiele innych. Zawsze dopasowujemy wymiary i wygląd każdego z elementów do kształtu i specyfiki danego dachy. Powinniśmy pamiętać, że pełnią one nie tylko funkcje estetyczną, ale również zabezpieczają elementy takie jak kominy czy okna dachowe.