PRODUCENT - MASZYNY ROLNICZE - BLACHODACHÓWKA

Przyczepy

Przyczepa jednoosiowa 3 tony z wywrotem

przyczepa 3t

Dane techniczne

  długość  4,90 m
  szerokość  1,80 m
  długość/szerokość skrzyni ład.  3,34 m / 1,72 m
  wysokość całkowita  1,40 m
  powierzchnia ładunkowa  5,90 m2
  ładowność  3 tony
  wywrot  3 stronny
  homologacja  możliwość homologacji

Przyczepa dwuosiowa 6 ton z wywrotem

przyczepa 6t

Dane techniczne

  długość  5,60 m
  szerokość  2,10 m
  wysokość całkowita  1,90 m
  powierzchnia ładunkowa  8 m2
  ładowność  6 ton
  wywrot  możliwy na 1 lub 3 strony

Jako rolnicy witamy wschód słońca każdego dnia z ogromną pasją i zaangażowaniem w swoją pracę. Każda osoba zajmująca się ziemią jest dumna z tego, co robi. Niezależnie od tego, czy mówimy o ogromnych gospodarstwach o powierzchni kilkuset hektarów, czy o zbiorach z rodzinnej ziemi, każdy rolnik ma niekończącą się listę rzeczy do zrobienia od rana do wieczora. Potrzebujemy wsparcia odpowiednich technologii i narzędzi, aby nasze gospodarstwo mogło uzyskiwać jak najlepsze plony.

W Igamet jesteśmy dumni, że możemy wspierać ciężko pracującą społeczność rolników. Z pasją i zaangażowaniem pracujemy nad naszymi przyczepami rolniczymi, aby sprawdzały się w codziennym użytku jak najlepiej. Zależy nam na tym, aby były one bezpieczne i wydajne. Staramy się też wykorzystywać nowoczesne linie produkcyjne i cały czas wprowadzać innowacje, które ułatwią pracę naszych klientów.

W firmie „Igamet” mamy szeroką gamę przyczep rolniczych, które możemy wykorzystać do różnych zastosowań. Ich ceny, wielkość oraz funkcjonalności są dostosowane do różnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy posiadają oni ogromne gospodarstwa rolne, czy mniejsze firmy, w naszej ofercie na pewno znajdą oni coś dla siebie.

Naszym priorytetem jest wychodzenie naprzeciw potrzeb naszych klientów, którzy oczekują niezawodności i pewności. Z tego powodu wszystkie nasze przyczepy testujemy przed dopuszczeniem ich do sprzedaży, aby wyeliminować każdą potencjalną usterkę. Tak dobrze dbamy o jakość naszych wyrobów, że praktycznie nie mamy reklamacji. Wiemy jednak, ze naszym partnerom zależy na wsparciu technicznym, więc zapewniamy je.

Po zakupie przyczep Igamet możemy zgłosić się do serwisu i zyskać dostęp do części zamiennych i fachowego wsparcia technicznego. Zapewniamy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jednocześnie dzięki temu, że posiadamy własny transport, jesteśmy w stanie dostarczać nasze przyczepy klientom na terenie całego kraju.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży rolniczej dysponujemy ogromną wiedzą ekspercką, która pomaga naszym klientom wybrać jaki dokładnie typ maszyny potrzebują, aby wykonać daną pracę.